Peopaketid

Pakun pakette kolmes variatsioonis, et igaüks leiaks just enda soovidele vastava:

Ise tegija – Selle paketiga saad minu käest sobivad (korduvkasutatavad) dekoratsioonid ja serveerimis- ning toidunõud. Nii ei pea Sa ise sobivaid dekoratsioone kokku otsima ja ostma, raisates raha ja loodust. Saad toitu pakkuda korralike nõude pealt, mitte papptaldrikutelt, ise samal ajal nõudepesu pärast muretsemata, sest kõik nõud võid mulle tagastada mustalt. Nii jääb ära suur tüütu osa peojärgsest koristusest.

Pakendi hind alates 45 EUR

Mugavleja – Lisaks korduvkasutatavatele dekoratsioonide ja nõude laenutamisele veel ka õhupallid (soovi korral täidetult õhuga), salvätikud, kõrred, kolme ettevalmistatud mängu kõigega, mis vajalik mängude läbiviimiseks, menüü- ja joogisoovitused ning soovikorral muud nõuanded peo edukaks teostamiseks.

Paketi hind alates 95 EUR

Nautleja – Samal ajal kui Sina naudid vaba aega, korraldan Sinu peo otsast lõpuni ise ära. Peo planeerimise ajal aitan kujundada kutsed ja/või Facebooki ürituse päisepildi ning vajalikud tekstid, välja mõelda menüü, vajadusel leida ka catering-i, peokoha ja kõik lisateenused. Võtan hinnapakkumised ning haldan broneeringuid. Toon toidud ja joogid Tallinna piires ise peopaika kohale. Näiteks, kui soovid külalistele pakkuda Wrap’n’Roll-i wrappe ja võtta Selverist snäkke ning jooke, toon kohale nii Selveri tellimuse kui wrapid. Tellimuste eest tasuda tuleb ise ehk söögid-joogid ei kuulu paketi hinna sisse, kuid ära jääb logistiline muretsemine selle üle, kuidas kõik vajalik õigeaegselt peopaika saab. Sinul on vaid nautimise vaev! Peo päeval Saad sina suunduda näiteks meiki ja soengusse või võtta aja endale ning samal ajal sätitakse sinu eest valmis peopaik! Paketiga saad maksimaalse dekoreerimise ja kõik vajaminevad nõud (kuni 40-le inimesele). Soovi korral panen ka kogu toidu, suupisted jms serveerimisnõudele peovalmis. Panen ise üles kõik dekoratsioonid ja võtan need pärast pidu ise ka uuesti maha. Valmistan ette mängud ja tegevused nii, et Sinu teha jääb vaid nende läbiviimine.

Paketi hind alates 175 EUR