Minust

Hei! Mina olen Isabel ja mul on väga hea meel, et siia lehele jõudsid!

Olen sõprade seas tuntud kui ürituste korraldamise entusiast. Mind sütitavad elamused, mis kõigile asjaosalistele veel kauaks-kauaks meelde jäävad. Pole paremat emotsiooni kui võtta oma peole vastu külalisi, kes juba peale esimest pilguheitu ukse vahelt tuppa lummatusest ahhetavad. Just seetõttu proovin iga sündmuse korraldamisega minna sammukese kaugemale, et külalistele (ja ka endale) ikka ja jälle seda WOW! emotsiooni tekitada.

Ühel hetkel hakkasin aga märkama, et pärast igat pidu tabas mind alati väike kurbus. Dekoratsioonide kappi tolmu koguma panemine, teadmata, kas neile tulevikus enam rakendust leian, tundus kuidagi hästi kehv…

Kuna sündmuseid, mida korraldada, oli minu jaoks selgelt liiga vähe, ent peetud peod loodud kogu pühendumise ning südamega, tekkis sõprade õhutusel mõte lükata käima omaenda elamuste korraldamise ettevõte. Et saaksin veel rohkemate inimeste tähtsad sündmused muuta sama unustamatuks nagu need, millega seni oma sõpru ja lähedasi olin kostitanud. Et iga peokaunistus – ja neid on mul palju – saaks rohkem kui ainult korra või paar inimestel silmi särama panna. Ja ühtlasi soovin ma nii palju kui võimalik tegeleda sellega, mida kogu hingest armastan.